رنگ آمیزی مخازن نگهداری مواد شیمیایی

جهت دریافت اطلاعات کامل از روش رنگ آمیزی مخازن نگهداری مواد شیمیایی و نیز رنگ های مناسب با کارشناسان شرکت رنگ رادین تماس بگیرید.

رنگ آمیزی مخازن نگهداری مواد شیمیایی

مخازن نگهداری مواد شیمیایی بشدت در معرض خوردگی می باشند. این سازه ها که قیمت بسیار گرانی داشته و نیز حساس می باشند، باید توسط رنگ های مناسب پوشش داده شوند.

رنگ مخصوص مخازن اسیدی

جهت رنگ آمیزی مخازن شامل اسید و مواد شیمیایی با خورندگی بالا یکی از بهترین گزینه ها استفاده از رنگ فنولیک می باشد. در صورتی که شرایط حرارتی و نیز تنش مکانیکی نیز باشد بهتر است از نوع پلی آمین استفاده شود. اگر غلظت اسید خیلی بالا بود هیچ گونه رنگی مقاومت نخواهد کرد و بهتر است از پوشش های فلزی مناسب استفاده نمود.

رنگ مخصوص مخازن آب شرب

در رنگ آمیزی این مخازن باید دقت نمود و از اپوکسی بهداشتی که فاقد سمیت می باشد استفاده کرد. بهتر است این رنگ بصورت سلف پرایمر و سالونت فری اجرا شود.

رنگ مخصوص مخازن قلیا

یکی از بهترین رنگ ها برای این شرایط، کولتار اپوکسی می باشد. این نیز بهتر است سلف پرایمر و در چند دست اجرا شده تا ضخامت مورد نظر بدست آید.

رنگ مخصوص مخازن فاضلاب

با توجه به اینکه انواع مواد شیمیایی و خورنده در این پساب ها موجود می باشد،بهتر است از رنگ اپوکسی ماستیک بصورت سلف پرایمر استفاده شود.

شرکت رنگ رادین صنعتی بعنوان مرکز مشاوره، اجرا و فروش انواع رنگ های صنعتی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مهندس محمدخانی به شماره ی09129687674 تماس بگیرید.

رنگ آمیزی مخازن نگهداری مواد شیمیایی

رنگ مخزن

عناوین مرتبط:

تامین و اجرای رنگ آمیزی مخازن سوخت
قیمت رنگ اپوکسی رنگین زره در نمایندگی

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما