رنگ تک جزئی مقاوم به رطوبت بالای روناس

جهت خرید و دریافت اطلاعات رنگ تک جزئی مقاوم به رطوبت بالای روناس با شرکت رنگ رادین، نمایندگی و مرکز مشاوره ی رنگ های صنعتی روناس، تماس بگیرید.

رنگ تک جزئی مقاوم به رطوبت بالای روناس

رنگ های دریایی تک جزئی روناس، برای رنگ آمیزی سازه های ساحلی، عرشه و موتورخانه ی کشتی و نیز لکه گیری شناور ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پوشش مقاومت بسیار بالای رطوبتی، دمایی، نوری و نمکی را دارد و در برابر آب شور و شیرین مقاوم می باشد.

رنگ دریایی آلکیدی روناس با کد RTB-688تولید می شود. این رنگ بر پایه ی رزین آلکیدی اصلاح شده با اپوکسی می باشد و به همین دلیل مقاومت خوبی در شرایط خوردگی بالای رطوبتی دارد. حلال این رنگ تینرT-822روناس است و برای رقیق کردن آن باید حتما از این ماده استفاده کنیم. معمولا این رنگ با ضخامت فیلم خشک 60 میکرون اجرا می شود و تقریبا هر کیلو بصورت تئوری 7 متر مربع را با این ضخامت رنگ آمیزی می نماید. رنگ کد 688 براق می باشد و در فام های رنگی مختلف تولید می شود. آستر مناسب این رنگ پوشش های کلره کائوچیو، سیلر اپوکسی و آستر اپوکسی می باشد. برای مناطق با احتمال خوردگی کمتر از رنگ های آلکیدی صنعتی روناس استفاده کنید.

نکات اجرایی

قبل از اجرا سطح را بخوبی با حلال مناسب شستشو دهید. سازه را با ابزارهای دستی مانند سنباده و یا وایربرس و یا سندبلاست آماده جهت رنگ آمیزی نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

رنگ تک جزئی مقاوم به رطوبت بالای روناس

رنگ تک جزئی دریایی روناس

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما