مشخصات رنگ ترافیکی مخصوص بتن

رنگ های ترافیکی برای علامت گذاری معابر استفاده می شوند و در انواع تک جزئی و دو جزئی می باشند. مشخصات رنگ ترافیکی مخصوص بتن را با تماس با کارشناسان رادین دریافت نمایید.

مشخصات رنگ ترافیکی مخصوص بتن

رنگ های ترافیکی در انواع تک جزئی و دو جزئی و بصورت سرد و گرم تولید می شوند. با توجه به میزان تردد در معابر و وزن اجسام می توان رنگ مناسب را انتخاب نمود. سطوح بتنی همچون پل ها نیز نیاز به رنگ آمیزی دارند که برای این کار می توان از رنگ های دو جزئی و یا تک جزئی استفاده نمود.

رنگ های ترافیکی تک حزئی

این رنگ ها بر پایه ی رزین های کلره کائوچیو تولید می شوند و مقاومت بالایی نسبت به تابش نور آفتاب و نیز رطوبت دارند. معمولا در معابری که تردد وسایل نقیله کم باشد از این رنگ استفاده می شود.

رنگ های ترافیکی دوجزئی

برای رنگ آمیزی معابر پرتردد می توان از این رنگ استفاده نمود. این رنگ ها دو جزئی بوده و در هنگام اجرا باید با هاردنر مخصوص به خود مخلوط شده و سپس اجرا شوند. این رنگ معمولا با ضخامت بالا از 1تا 4میل اجرا می شود و بهتر است ابتدا از پرایمر مخصوص بتن استفاده شود. از این رنگ به دلیل مقاومت بالا در معابر پرتردد استفاده می شود.

شرکت رنگ رادین صنعتی بعنوان مرکز مشاوره، اجرا و فروش انواع رنگ های ترافیکی و صنعتی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی به شماره ی 09129687674 تماس بگیرید.

مشخصات رنگ ترافیکی مخصوص بتن

رنگ ترافیکی

عناوین مرتبط:

قیمت رنگ و اجرای رنگ ترافیکی دوجزئی روی آسفالت

فروش رنگ جدولی ارزان قیمت

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

اولین نفری باشید که امتیاز ثبت می کند 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما